Článek pro Krajánek

20. narozeniny skautingu v Zápech

Letos uběhlo právě 20 let od chvíle, kdy se po dlouhém období zákazů vrátil do naší obce skauting. Za tu dobu prošel mnoha změnami a také jím prošlo velké množství zápských i nezápských dětí. Vypravili jsme dvacet letních táborů, vyrazili na bezpočet výprav a výletů. V posledních třech letech naše družiny pokaždé reprezentovali svou obec v krajských kolech skautských závodů. S nášivkou Zápy na rameni jsme vyrazili na celostátní a dokonce i na několik mezinárodních skautských akcí. Zápský skauting žije, a proto chce své narozeniny oslavit!

Slavit narozeniny se má s přáteli a rodinou a nejinak to bude i v tomto případě: Zveme všechny současné a bývalé členy našeho střediska i jejich rodinné příslušníky, aby s námi přišli oslavit zápské skautské narozeniny a nakrojit narozeninový dort dne 18. 9. 2010 v lomu v Teletníku, u Maškovy skály. Program začne v 16:30 a můžete se mj. těšit na grilování, hry a soutěže (nezapomeňte se zúčastnit soutěže o nejlepší, doma pečenou buchtu!), skautský táborák i na ohňostroj. Informace o oslavě sledujte na skautzapy.webnode.cz.

Přijďte se na chvíli vrátit do svých skautských let

oslavte s námi 20. narozeniny skautů v Zápech!