Čokoládová párty I večírek pro skautky, jaký tu ještě nebyl 23.11.-24.11.

Začátek: pravděpodobně v 17:00 v klubovně (očekávám ještě od všech potvrzení, kdy můžou dorazit, podle toho to případně posuneme)

Konec: do 11:00 v neděli ráno

Pro koho: pro skautky a kamarádky ze 6. a vyšší třídy

Kontakt: Eliška (777 907 975, eliskabrouckova@gmail.com)

Bude se zpívat, tancovat, hrát hry, tvořit z čokolády i s čokoládou... A dočkáme se taky módní události roku:)

Co s sebou:

• 1 láhev oblíbené limonády či džusu
  • 1 hořkou čokoládu
  • 1 mléko
  • 1 balení ovoce (na čokoládové fondue)
  • ňamku podle vlastní chuti (brambůrky, buchtu, salát...)
  • snídani na neděli
  • spacák + karimatku
  • oblečení na ven

Skautky si donesou také originální módní model na některé z čokoládových témat! (Např. Švýcarsko - země čokolády, Výrobky z čokolády - kakao, bonbony..., Fair Trade, Čokoláda u Mayů a Aztéků, První republika (kdysi jsme byli vyhlášená čokovelmoc), Marie Terezie - propagátorka čokolády, Čokoláda v reklamách a značkách...).

Tvůj model by měl odrážet osobitost tématu, být vtipný a originální. Neboj se využít typické barvy, značky, hesla...  Buď kreativní!

Jak na to?

1. Vyber si čokoládové téma, které se ti líbí. Např. Švýcarsko - země dobré čokolády.
  2. Vyhledej si, co je pro to téma typické... Alpy, krávy, Milka, horská protěž, Toblerone, lidové kroje, dobré mléko, horské louky, bohatí lidé, multifunkční nožíky, typická vlajka...

• Prober šatník a staré šaty na půdě, vrhni se s nůžkama a pastelkama na papír, vytahej barevné bavlnky, hraj si se šátky, tvoř!