Kamzičí/Vlabolasí Výprava do Českého Brodu alias (skoro)Roverská...

Ahoj,

kdo z Kamzíků a Vlabolasu s námi jedete 13.-15.4. na výpravu do Českého Brodu a hlavně na toulání Pošembeřím, zapište si následující info:

• Spát se bude v klubovně v Čes.Brodě a proto odjezd z Brandýsa 17:34 busem 405 do Čelákovic na náměstí a odtud busem 412 v 18:26 na českobrodské nádraží. Pokud si někdo naplánuje individuální dopravu, dá vědět včas Elišce.
  • Na krk skautský šátek či na sebe celý kroj, boty a oblečení do lesa - dostatečně teplé a nepromokavé, karimatku, spacák, ešus, lžíci, večeři na pátek. Kartičku pojištěnce a 350 Kč. Baterku, tužku a zápisník! A kdo zvládne vzít si i menší batoh, bude to mít při putování kolem řeky Šembery pohodlnější. Foťák a dobrou náladu přibalte taky.
  • Vrátíme se v neděli v 11:22 do Brandýsa na náměstí.

Na šemeberských loukách a v lesích se těší naviděnou

Eliška