Setkání účastníků z Dánska a veřejné promítání fotek

Účastníci jamboree v Dánsku

a zájemci o tábor s Dány v létě 2013

jsou zváni na víkendové setkání 18.-20.1. Sejdeme se v pátek okolo šesté večer v klubovně a rozejdeme se v neděli dopoledne. S sebou: skautský kroj vylepšený zahraničními trofejemi :), dánský šátek, dobrou náladu, páteční večeři a vybavení na klubovnové přespávání. Sacculus a jiné oblíbené stolní hry jsou zejména na nedělní noc vítany také. Pokud sejde alespoň 8 Sacculových hráčů, můžete těšit na Noční sacculový turnaj!

Kodaňští skauti byl v ČR měli být 30.7.-7.8.2013 a v tuto chvíli s nimi vedeme diskuzi o délce oblíbené Home Hospitality (hoštění v domácnostech) a táboření v Junácké rezervaci Červený Hrádek v Sedlčanech.

V sobotu 19.1. jsou pak rodiče, kamarádi, světlušky a vlčata, babičky a dědečkové... zkrátka kdo tak bude mít zájem

zváni na

PROMÍTÁNÍ FOTOGRAFIÍ Z JAMBOREE

Začne v 17:30 v klubovně a skončí zhruba v 20:00. K dispozici budou všechny nyní známé informace o letošní letní akci.