Vítejte na našich nových stránkách!

Po pěti letech fungování webových stránek našich oddílů se naše webová prezentace přesunula na nový server - a zveme vás, ať si ozkoušíte tu změnu :) Z administrátorského hlediska jsou nové stránky snadněji ovladatelné, a doufejme, že budou příjemnější i z hlediska uživatelů.

Střediskový web má sloužit zejména k seznámení se se skautingem obecně a v Zápech. Kromě toho pro naše stávající členy a rodiče poslouží jako zdroj zpráv o proběhlých akcích a bude s předstihemupozorňovat na akce před námi.

Nezmizí ale ani oddílové stránky, jen dostaly nový plášť. I nadále vám poslouží jako zdroj nejaktuálnějších zpráv, úprav v plánech a důležitých sdělení, která se budou týkat konkrétně vašeho oddílu, vaší družiny.

Novinkou je také přesunutí všech fotogalerií na Rajče.cz - to umožní snazší jak nahrávání, tak prohlížení fotografií, včetně možností sdílet je přes Facebook apod. Naše videa i nadále najdete na kanálu LimbaScoutCinema na YouTube.

Na skautzapy@gmail.com uvítáme jakékoli poznámky a připomínky k nové podobě stránek - chceme aby sloužily co nejúčelněji.