Rojam 2017

Oddílová výprava na skautský zahraniční tábor v Rumunsku, v termínu 3.-16.8.2017. Jedná se o národní jamboree rumunské skautské organizace s mezinárodní účastí. RoJAMu, jak se akce jmenuje, jsme se účastnili již v roce 2011 a odvezli jsme si spoustu hezkých zážitků a vzpomínek (tady se můžete podívat na naši tehdejší fotogalerii).

Akce je určena pro děti od 11 let výše. Program na místě bude probíhat formou výletů, workshopů, expozic, tábornických činností, koncertů apod. Tábořit budeme na společném velkém tábořišti rozděleném do subcampů, spí se ve vlastních turistických stanech. Na místě bude samozřejmě připraveno zázemí v podobě toalet, sprch atd. Na RoJAMu se setká na 1500 mladých lidí nejen z Rumunska, ale i celé Evropy.

Oficiální web: http://rojam.ro/home-en/

Jamboree proběhne u obce Cristian, u Brašova v Transylvánii.

DOPRAVA: Vlakem z Prahy přes Budapešť (až budeme mít shromážděné přihlášky, uděláme hlasování, zda vyrazit o pár hodin dřív a udělat si vycházku po Budapešti nebo ne) až na místo. Zpět také tak.

Účastnický poplatek 9.500 Kč zahrnuje celý program jamboree, stravu a dopravu tam a zpět. Pro účast na akci je nutné mít zajištěné cestovní pojištění a pas.
Účastnický poplatek je splatný najednou do 16.4. 2017 nebo ve dvou splátkách: 5.500 Kč do 16.4. a 4.000 Kč do 20.5.

Poplatek prosím uhradte na účet střediska č.000000-243330151/0300, VS 1703, do zprávy "ROJAM JMENO PRIJMENI".
Uvítám zprávu mailem, zda jste si vybrali možnost platby naráz či ve 2 splátkách.

Kontaktní osoba: Eliška Broučková, eliskabrouckova@gmail.com