Chci být skaut

 

Členy našeho střediska se mohou stát:

  • děti od 6 let věku výše - členové se sdružují ve družinách podle svého věku a podle toho mají utvářený program
  • Pro holky a kluky 6-10 let je připraven program světlušek a vlčat, pro kluky i holky dohromady od 11 do 15 let je připraven program skautů a skautek, dívky a chlapci nad 15 let v roverském programu.
  • všichni s možností dojíždět na každotýdenní schůzky své skautské družiny v Zelenči nebo v Zápech
  • nebo dospělí, kteří mají chuť pomáhat při vedení oddílů

a v každém případě všichni, kdo chtějí zažívat nová dobrodružství a poznat nové přátele.

Přejete si nás kontaktovat? Pište na eliskabrouckova@gmail.com nebo volejte 777 907 975

 

Naše klubovny najdete:

  • v někdejším Smíšeném zboží na hlavní ulici naproti čínské restauraci v Zelenči
  • na Charvátově statku (Betosan), č.p. 7 v Zápech

Finance

Na kolik vyjde jeden skautský rok?

Skauting je založený na práci dobrovolníků, proto v členských a účastnických poplatcích neplatíte práci vedoucích, ale vždy jen dopravu, ubytování, jídlo, materiál... V provozu střediska pak peníze z našeho rozpočtu putují na podporu akcí jako jsou skautské závody nebo výjezdy do zahraničí, nákup...
Celý článek