12. Makedonské skautské jamboree

14. – 22. 7. 2018

Je nám ctí, že jsme dostali pozvání na 12. národní jamboree makedonských skautů. Takto pro nás celá akce vypadá:

1. Odjezd účastníků jamboree z našeho tábora již v pátek.
  2. Letecká doprava do makedonského Skopje, odtud autobusem v režii organizátorů.
  3. Návrat zpět do Prahy 23. 7. 2018

Jamboree se bude odehrávat na základnách Skrebatno (plně vybavené tábořiště v horách, v NP Galičica) a Ohrid (skautský kemp na břehu Ohridského jezera, v docházkové vzdálenosti od města Ohrid (UNESCO)).

Program zaměřený na skauty od 11 let po dospělé se bude dělit na 5 tematických okruhů:

1. Skautské dovednosti
  2. Příroda a dobrodružství
  3. Vesnička udržitelného rozvoje (SDG Village)
  4. Zábava a výzvy
  5. Kultura a tradice

Registrační poplatek na akci: 100 euro (asi 2500 Kč)
Doprava: odhadujeme asi 7000 Kč za obě letenky se zavazadlem (pokud  to půjde, budeme se snažit naplánovat cestu levněji - jde o momentální nejčastější cenovou relaci letenek do Skopje a zpět).

Jak se přihlásit: e-mailem na  eliskabrouckova@gmail.com  (stačí jméno) a to DO 30. BŘEZNA 2018.