29.-31-3. VÝPRAVA NA ORLOVY, RODIŠTĚ ČESKÉHO SKAUTINGU V LIPNICKÝCH LESÍCH

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o velice vytíženou a frekventovanou základnu, byl zázrak a složité tento termín získat a bylo by škoda o něj přijít. Prosíme Vás tedy o následující součinnost aby tato výprava mohla proběhnout bez problémů.

 

1. na následujícím odkazu je PŘIHLÁŠKA na akci tak jí prosím vyplňte za každé dítě zvlášť
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfAc8-S_N614gnuH…/viewform…


2. cena výpravy je předběžně stanovena na 700 kč větší by být neměla a bylo by dobré aby nás jelo co nejvíce pokud nás pojede málo určitě půjde cena nahoru. 


3. ZÁLOHU ve výši 400 prosím nechť děti donesou svým rádcům na schůzky ze zálohy se bude hradit cesta a nákup potravin na sobotní snídani.

 

S sebou: věci na víkendovou výpravu, karimatka není třeba spí se na postelích, přezuvky - ale opravdu, na podlaze ve většině místností je dlažba, která studí i když se topí nebo je parné léto. (jedná se o minimálně 120 let starý poctivý kamenný barák), ešus a příbor není třeba , lahev na pití alespoň 1,5l, jídlo na pátek. Kroj, kdo ještě nemá, tak šátek. (Kdo ještě nedostal ani ten, dostane na výpravě.)

 

Časy odjezdů a srazu, stejně jako dodatečné věci budou ještě upřesněny jen co bude vybrán typ spoje vzhledem ke komplikované dopravě se bude odjíždět v pátek dříve cca 15:00 nejspíše z Prahy a v neděli vracet později cca 15-17:00 do Prahy.