DOPRAVA NA TÁBOROVOU STAVBU - skautky a skauti

Stavba tábora letos proběhne ve dvou fázích:

Stavěcí víkend 24.-26.6. na Spáleništi

Bude pravděpodobně více míst v autech, takže kdo dřív potvrdí účast, má větší šanci se svézt. Kdo se nevejde, pak využije přímý autobus 166100 v pátek v 14:30 z Prahy, Florence do Dobrušky (příjezd 17:03, vyzvedneme vás na místě autem). S sebou potřeby na přespání pod stanem na 2 noci (na místě už budou podsadové stany) a večeři na pátek. Jídlo na místě bude zajištěno.

Návrat v neděli opět auty, popř. autobusem na Florenc v 18:00.

Předtáborová stavba 2.7.

V podstatě příjezd na tábor o den dřív před oficiálním začátkem. Dokončení stavby. Cesta autobusem: v 9:00 z Prahy, Florence do Dobrušky (příjezd 11:42, vyzvedneme vás na místě auty).

Na Předtáborovou stavbu počítáme se všemi skautkami a skauty, pokud někdo nemůže, prosíme o včasnou omluvu - v tom případě odjede na tábor spolu s mladšími táborníky 3.7.

Zájemci o Stavěcí víkend ať se prosím co nejdříve přihlásí u Elišky (777 907 975, eliskabrouckova@gmail.com nebo nějak jinak :)).