HALLOWEENSKÉ VÝLETOVÁNÍ 31.10.-1.11.

Na pátek a sobotu na přelomu října a listopadu jsme si pro vás přichystali pár výletů :) Každá družinka to má tedy trošku jinak, tak dávejte pozor ;)

SKAUTI A SKAUTKY (S ELIŠKOU)

Odjezd: v pátek 14:54 ze Záp (bus 376 směr Praha, z Brandýsa odjíždí 14:48), SRAZ 14:45 na zastávce Zápy.
Návrat: do Záp pěšky v sobotu okolo třetí hodiny
S sebou: skautský šátek, sk.stezku, blok+tužku, plavky+ručník+mýdlo, spacák, karimatku, dobré boty, svačinu a večeři na pátek, sbaleno v batohu, ešus+lžíci, láhev na vodu.

V pátek jedeme rovnou do bazénu na Šutce, vstupné dítě do 15 let: 80 Kč, do 26 let: 95 Kč (nad 10 osob sleva). Ti, kdo vyhráli bazén na táboře, vstupné neplatí.
Večer nás čeká večerní hra na starém Proseku, přespání v místní klubovně a v sobotu... no, to uvidíte ;)
S sebou: 150 Kč (ubytování, jízdné, jídlo) + vstupné do bazénu. Studentské průkazy a průkazky do busu s sebou.

SVĚTLUŠKY - JAMAJČANI (S PÉŤOU A DANEM)

Návrat: vlakem v sobotu do Mstětic v 19:18.
svačinu a večeři na pátek, tenisák, sbaleno v batohu, ešus+lžíci, láhev na vodu.

V pátek jedeme rovnou do bazénu na Šutce, vstupné dítě do 15 let: 80 Kč (nad 10 osob sleva). Ti, kdo vyhráli bazén na táboře, vstupné neplatí.
Večer nás čeká večerní hra na starém Proseku, přespání v místní klubovně. V sobotu seznamovací výlet vláčkem s našimi vlčaty na Karlštejnsko.
S sebou: 250 Kč (ubytování, jízdné, jídlo, kapesné) + vstupné do bazénu. Průkazky do busu s sebou

VLČATA - ČERNÍ MLOCI (S HIGIM) - výprava  bude za každého počasí

Odjezd:v sobotu vlakem v 7:41 ze Zelenče, SRAZ 7:30 na zastávce.
Návrat: vlakem v sobotu do Zelenče v 19:15.
S sebou: blok+tužku, dobré boty (nejlepší nepromokavé, kotníkové), jídlo a pití na celý den, tenisák, baterku, hrneček a malou lžičku, sbaleno v batohu.
Sobotní výlet na Karlštejnsko. V případě deště pláštěnku
S sebou: 200 Kč (jízdné, jídlo, kapesné).